OSMANGAZİ CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ OLACAK « World Turk

14 Nisan 2024 - 14:37

OSMANGAZİ CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ OLACAK

OSMANGAZİ CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ OLACAK
Son Güncelleme :

25 Mart 2024 - 14:48

24 views

HABER:DOĞAN ERTAN

Halkımızı deprem ve diğer doğal afetlere karşı bilinçlendirecek eğitim ve farkındalık kampanyaları düzenleyeceğiz. Açık alanlarda afet sonrası geçici barınma ve destek hizmetleri sunulması için planlar oluşturulacak. Hayvan barınma merkezleri ile sokak hayvanlarımızı koruyacak ve onlara sıcak bir yuva sevgi ile beslenmelerini sağlayacağız. Genç yetenekleri destekleyerek Osmangazi’yi kültürel bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Huzurlu bir şehir için güvenlik önlemlerini güçlendirecek, gençlerin sosyal aktivitelere yönlendirilmesini sağlayacağız. Emeklilerimizin yaşam kalitesini artırmak için düzenli olarak sosyal etkinlikler ve kültürel faaliyetler düzenleyeceğiz. Geri dönüşüm programları ve bilinçlendirme kampanyalarıyla Osmangazi’yi daha temiz bir şehir haline getireceğiz. Toplu taşıma ağlarını güçlendirerek trafik sorununu azaltacak ve sürdürebilir bir ulaşım sistemi oluşturacağız. Kadın istihdamını artırmak için girişimcilik kursları düzenleyerek kadınların iş dünyasına daha etkin katılımını sağlayacağız. Engelli bireylerin yaşam kalitesini artırmak için erişilebilirlik standartlarını iyileştirecek ve engelli dostu alanlar oluşturacağız. Teknolojiyi kullanarak eğitimin sağlığa, altyapıdan güvenliğe kadar şehrin her alanında iyileştirmeler yapacağız.

OSMANGAZİDE CEVDET ŞEN’İN AYAK SESLERİ

Memleket partisi Osmangazi belediye başkan adayı Cevdet Şen sahaya indi Osmangazi seçmeniyle buluştu. Osmangazi şenlendi Osmangazi ilçesinin sorunlarına vakıf olan ve sorunlara çözümleri olan Cevdet Şen; Osmangazi için ekibimle birlikte gece gündüz çalışacağız dedi.

OSMANGAZİLİ MEMLEKETİNİN ŞEN OLMASINI İSTER

Cevdet Şen yaptığı açıklamada şöyle dedi Osmangazi’ye doğruluğu güzelliği adaleti ahlaklı dürüst çalışkan bir yönetim anlayışını getireceğiz Osmangazi’li hemşerilerimiz bizimle çok mutlu olacak dolayısıyla Osmangazi bizimle şenlenecek çünkü biz, Genel başkanımızın deyimiyle bizim hedefimiz ne taht kavgası ne rant kavgası biz ne kutuculardanız ne kulecilerdeniz biz vatandaşımızın derdiyle dertlenip onlara hizmet etmek amacıyla yola çıkmış tam bir Memleket sevdalısıyız

MEGA KÖY DEĞİL ÇAĞDAŞ KENT İÇİN VARIZ

Osmangazi gerek yüz ölçümüyle gerek nüfusu ile ülkemizde bir çok ilden büyük fakat, çarpık yapılaşma ve düzensiz mahalleleriyle adeta bir mega köy görünümünde biz bu çirkin görüntüyü yerinde dönüşümlerle düzelterek Osmangazi’yi çağdaş kent görümüne kavuşturacağız. Yatay ve dikey geniş caddeler açacağız bölgesel otoparklar yaparak sokak aralarına araç parkına son vereceğiz. Ağaçlandırmayı ilke edineceğiz yeşil bir Osmangazi için tüm halkımızla el ele vereceğiz böylece imarıyla caddeleri parkları otoparklarıyla yeşiliyle tam anlamıyla çağdaş Osmangazi’yi birlikte yeniden inşa edeceğiz.

RANTSAL DÖNÜŞÜM DEĞİL KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPACAĞIZ

Osmangazi ilçemizin birçok merkez mahallesin yapıları eskidi dolayısıyla deprem gerçeğimiz var ülkemiz maalesef fay hattında kentsel dönüşüm şart fakat halkımızın ekonomik durumu da ortada yerinde dönüşümlerle yarısı sizden yarısı bizden modeliyle vatandaşımızı mağdur etmeden evlerini yenileyerek depreme dayanıklı yapılar inşa edeceğiz. Kentsel dönüşümler bizim dönemimizde asla rantsal dönüşüm olmayacak Osmangazi’li hemşerilerimize söz veriyoruz.

MEMLEKET UYARIYOR MEMLEKET UYANIYOR

Bizim belediyecilik anlayışımızda asla kayırma, adamına göre hizmet olmayacak tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet anlayışımız olacak sosyal belediyecilikle tüm yoksul halkımızın yanında olacağız. Gençlerimize iş imkanları sağlayacağız kadınlarımıza iş kurma için girişimci kadın kooperatifleri yoluyla önlerini açacağız sosyal aktivitelerle kadınlarımızın aktif olmalarını sağlayacağız. Köylülerimizin üretimini artıracak birlik kooperatifler kurarak köylümüzün ürettiği ürünlerini değerinde satılmasını sağlayacağız emekli vatandaşlarımıza daima destek vereceğiz böylece tüm halkımıza hizmet için gece gündüz çalışacağız halkımızın her bir ferdine eşit mesafede olacağız. Son olarak diyoruz ki memleket uyarıyor memleket uyanıyor

NE SAĞDAN NE SOLDAN Atatürk’ün yolundan giden memleket partili belediyecilikle tanışın Osmangazi’de yüzler gülsün Osmangazi Cevdet Şenle ŞENLENSİN tüm Osmangazi’li hemşerilerimin desteğini ve oylarını bekliyorum.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.