TÜRKDOĞAN PREFABRİK, 980 SAATTE BİR FABRİKA KURUYOR… « World Turk

21 Mayıs 2024 - 23:53

TÜRKDOĞAN PREFABRİK, 980 SAATTE BİR FABRİKA KURUYOR…

TÜRKDOĞAN PREFABRİK, 980 SAATTE BİR FABRİKA KURUYOR…
Son Güncelleme :

11 Mart 2023 - 16:35

176 views

Precast sektöründe 17 bin m2  alanda geçen yıl kurduğu fabrikasıyla ön üretimli beton imalatı yapan Türkdoğan Prefabrik, büyüklüğüne göre değişken olmasına karşılık  980 saatte bir  fabrika kuruyor.

Ankara’da 2016 yılında resmi kuruluşunu yapan, Türkdoğan Prefabrik,   kendi üretim ünitelerinde, fabrika kuran fabrika olma özelliği ile tam kapasite çalışmaya devam ediyor.

İşletmede ve Üretimde Akın Türkdoğan faktörü

Akın Türktoğan, 2006 yılında Ankara’da iş hayatına başlayan ve Agrega Kırma eleme taşocaklarında 10 yıl çalıştıktan sonra precast sektörüne giriş yaparak ön üretimli  beton sektöründe kurduğu fabrikalarla Ankara’da marka oldu. Fabrika kurmak isteyen Akın Türkdoğan ismini duyuyor, onu sorup geliyor.

Belki şaşıracaksınız ama 980 saatte bir fabrika kuruyor

Üretim ve çalışma proğramı hakkında görüşlerini aldığımız Türkdoğan Prefabrik, Yönetim Kurulu Başkanı Akın Türkdoğan, 2016 yılından bu yana  sektöre hizmet verdiklerini ancak geçen yılki  kurdukları fabrikadan sonra 980 saatte bir fabrika kurabilme kapasitelerini yakaladıklarını açıkladı.    

Talep var, üretim var  ama daha da önemlisi planlama var

Üretim yaptıkları fabrikanın tam kapasite ile çalışmasının altında yatan ayrıntının talep patlaması olduğunu dile getiren Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Akın Türkdoğan, işin başına geçtikten sonra ilk iş olarak planlama ve fizibilite yaptığını  ve çıkan sonuçlara göre ekip ve ekipman temin ettiklerini anlattı.

Ekip de ekipmanda üretim şartlarına uygun temin ediliyor

Yurt içinden ve yurt dışından temin ettikleri makine ve ekipman sayesinde kısa sürede üretim kapasitelerini en üst seviyeye getirebildiklerini ifade eden Akın Türkdoğan, konusunda uzman, mimar, mühendis, teknik eleman, ve çalışanlar sayesinde de üretim hedeflerini tutturduklarını dile getirdi.

Üretim de yatırımda tüm hızıyla devam ediyor

Üretime başladıkları 17 bin m2 lik alana kurulan ve yeni kurulacak olan  vinçler sayesinde üretimin sorunsuz sürmesinin hedeflendiğini  anlatan Türkdoğan 90 günlük daha ellerinde iş programının olduğunu ve üçer  aylık periyodik çalışma programı ile iş planlaması çıkardıklarını  açıkladı.

Fabrika dahil her türlü geniş hacimli tesis kurulumu

Türkdoğan, “Endüstriyel ve Üst Yapılar olarak,fabrika ve depolar, spor tesisi ve üretim tesisi yapılarında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Çevre Düzenleme Elemanları olarak, Çevre düzenleme elemanları ve kuşatma elemanları alanında en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Alt Yapı Elemanları olarakta İhtiyaç duyulan her türlü alt yapı elemanlarında sektörün en önde gelen firmasıyız.” açıklamasını yaptı.

Şirketimizde güven ve müşteri memnuniyeti esas

Türkdoğan “Şirketimiz, sağladığı güven ve müşteri memnuniyeti üzerinde kurulu sağlam ilişkilerle, hizmet verdiği firmalarla kurduğu iş ortaklıklarıyla, sektörde kendine başarılı ve sağlam bir yer edinmiştir. Amacımız, edindiği bu güvenle hizmet alanını daha da geliştirerek, genişleterek ve çeşitlendirerek, uluslararası düzeyde varlığını ve başarılarını pekiştirmektedir. Üstlendiğimiz projeleri, zaman, kaynak ve bütçe olanaklarımız çerçevesinde, uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde yapmaktayız, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların beğenisine sunduğumuz projeleri kısa zamanda uygulamaya almakta ve işi olabildiğince erken teslim etmekteyiz. Gerek bitirmiş olduğu işlerde, gerekse devam etmekte olan işlerimizde hep kurumsal kimlik sorumluluğunda düzgün ve kaliteli bir işçilik sergilemekteyiz.”

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.