ANADOLU GAZETECİLER PLATFORMU’NUN BAŞARI ÖDÜLLERİ! « World Turk

14 Nisan 2024 - 14:50

ANADOLU GAZETECİLER PLATFORMU’NUN BAŞARI ÖDÜLLERİ!

ANADOLU GAZETECİLER PLATFORMU’NUN BAŞARI ÖDÜLLERİ!
Son Güncelleme :

02 Ocak 2024 - 9:15

48 views

Anadolu Gazeteciler Platformu (AGP), Ankara’da düzenlediği törende mesleklerinde başarılı olan isimleri ödüllendirdi. Gecede İstiklal Gazetesi’nden Fırat Demir de ödül alan isimler arasında yer aldı.

Anadolu Gazeteciler Platformu (AGP), mesleklerinde başarılı olan isimleri ödüllendirdi. Ankara’da Pınar Eğitim Kurumları Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan AGP Genel Başkanı Habip Çadırcı, “İnsan hayatında haklı övgünün ve takdirin gücü önemlidir. Hak eden insana takdiri esirgememeliyiz. Takdir edilmek, insanın yaptığı işe olan heyecanını ve şevkini arttırır. Yaptığı iş ve başarısı takdir edilen kişide, daha çok iş yapmak isteği ve başarma tutkusu uyanır. Buradaki kilit nokta, takdir gören kişinin kendini beğenmişliğini arttırmak ve egosunu beslemek değil, aksine onu, daha iyisini yapmaya teşvik etmektir.

Anadolu Gazeteciler Platformu’nun başarı ödülleri sahiplerini buldu - Resim : 1

Yıldız ve yıldızlar ancak kendilerini görebilen, fark edebilen, onları görünce mutluluk duyabilen insanlar varsa güzeldir. En iyi olmak mutlak surette iyilerin içinde olmayı gerektirir. Bu ‘en’ olmak insana gurur verdiği kadar da sorumluluk yükler. Takdirin birçok yansıması vardır. Bunlardan iltifat, alkış, ödül önem arz eder. Daha güzel işlerin yapılması ve daha başarılı çalışmaların gerçekleşmesi için bu törenleri, Anadolu Gazeteciler Platformu olarak önemsiyoruz. Bu etkinliğin düzenlenmesinde maddi manevi katkıda bulunanlara teşekkür ediyor, ödül alan tüm değerlerimizi kutluyorum.” dedi.

Anadolu Gazeteciler Platformu’nun başarı ödülleri sahiplerini buldu - Resim : 2

Daha sonra sahneye davet edilen isimlere plaketleri sunuldu. Yoğun katılımın olduğu törende ödül alan isimler şöyle:

Prof. Dr. Cüneyt Yüksel (TBMM Adalet Komisyonu Başkanı), Ertuğrul Gazi Konal (İş İnsanı -Şehir Plancısı-MHP Milletvekili), Saffet Arıkan Bedük (Vali), Av. Mustafa Kuran (Tüm Hukukçular Birliği Genel Başkanı), Prof. Dr. Özbay Güven (Gazi Üniversitesi/Spor Bilimleri Fakültesi), Maarif PlatformuFatih Şahingöz (TRT-YDKK Başkan Yardımcısı), Ahmet Görmez (TRT Haber Koordinatörü), Ahmet Ergen (NTV Ankara Temsilcisi), Gökhan Gerçek (Beyaz Tv Haber Koordinatörü), Dicle Canova (CNN Türk Ankara Temsilcisi), Hacer Boyacıoğlu (Hürriyet Gazetesi Ankara Haber Müdürü), Ercan Ata (DHA Ankara Spor Haberleri Muhabiri), Mustafa Kömürcü (Kanal 7 Cumhurbaşkanlığı Muhabiri), Murat Şahin (Akit Tv Yapımcı-Sunucu), Süreyya Aksoy (Adana İlkhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü), Tahir Günebakan (Urfanatik İmtiyaz Sahibi), Fırat Demir (İstiklal Gazetesi), Binnur Kılıç (Rota Tv), Erdoğan Arıkan (TRT Spor Spikeri), Dursun Erkılıç (Ank Haber), Kazım Erayabakan (Malatya Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi), Zeki Dağ (Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili, Malatya Şube Başkanı), Prof. Dr. Nihat Karakoyunlu (Etlik Şehir Hastanesi/Üroloji), Doç. Dr. Fahri Maden (Hacı Bayram Veli Üni.Alevi Bektaşi Abd), Abdullah Keskin (Tarım Orman Bak. Genel Md. Yardımcısı), Canan Atlıhan (Enerji Bakanlığı- Daire Başkanı), Aerobik Gençler Trio Avrupa ŞampiyonuNevaf Kılıç (Uluslararası Sanayici ve İş İnsanı Derneği Genel Başkanı), Arif Çelik (Bestekar-Yorumcu), Pınar Eğitim Kurumları.”

Anadolu Gazeteciler Platformu’nun başarı ödülleri sahiplerini buldu - Resim : 3

Anadolu Gazeteciler Platformu’nun başarı ödülleri sahiplerini buldu - Resim : 4

Haber: Müslüm AktürkHaber: Müslüm AktürkkAnadolu Gazeteciler Platformu’nun başarı ödülleri sahiplerini buldu - Resim : 5

Haber: Müslüm Aktürk

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.