BAŞKAN COŞKUN’DAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ « World Turk

21 Mayıs 2024 - 22:14

BAŞKAN COŞKUN’DAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ

BAŞKAN COŞKUN’DAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ
Son Güncelleme :

05 Ekim 2022 - 15:18

104 views

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun basın toplatısı yaparak gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Varsa Herkes İçin Var

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun ; Bilindiği Üzere Ülkemiz Seçim Sathına Girmiş Durumda. Bizler Sivas İl Örgütü Olarak 02.02.2020 Tarihinde Yapılan İl Başkanlığı Seçiminden Sonra Milletvekilimiz, İl Örgütümüz, İlçe Örgütlerimiz, Kadın-Gençlik Kollarımız Ve Disiplin Kurullarımız İle Birlikte Tüm Enerjimizle Sahada Vatandaşlarımız İle Bir Aradayız.

Vatandaşlarımızın Sorunlarını Dertlerini Dinliyoruz. Milletvekilimizin Aracılığıyla İlçelerimizin, Köylerimizin, Halkımızın Sorunlarını Tbmm Kürsüsünde Dile Getiriyoruz. Bizler Burada Bu Sorunları Zaman Zaman Siz Değerli Basın Mensuplarımız İle Zaman Zaman Yerel Yöneticilerimizle Gidip İlgili Birimlere Yerinde Aktarmaya Çalışıyoruz. İlimizin, İlimizde Yaşayan Vatandaşlarımızın Belediye, Valilik, Özel İdare İle İlgili Sorunlarını Ve Bu Birimlerin Kurum Ve Kuruluşlarının Eksik Ya Da Hatalı Çalışmalarının Her Zaman Takipçisi Olduğumuzu Ve Eleştirilerimizi Her Zaman Sizlerin Aracılığıyla Yaptığımızı Ve Yapmaya Da Devam Edeceğimizi Söylüyoruz. Ayrıca İlimizin Ve Ülkemizin Yararına Yapılan-Yapılacak Projelere De Her Zaman Destek Ve Katkı Sağlayacağımızı Da Deklare Ediyoruz.

Ben Burada, İlimizin Başlıca Sorunlarını Sıkıntılarını Siz Değerli Basın Emekçilerimiz Aracılığıyla Paylaşırken; Milletvekilimiz Pm Üyesi Sn Ulaş Karasu İse, Sivasımızın Bitmeyen Çözümlenmeyen Başlıca Sıkıntıları Olan, İlimizin Teşvik Kapsamında 6. Bölge Olması Ya Da Tamamının Cazibe Merkezine Alınması, Hızlı Tren Projesini, Yağdonduran Geçidi Tünellerini, Lojistik Köy Projesini, Sivas-Malatya Yolunu, Cer Atölyesini, Dikimevini, Çimento Fabrikasını, Kapatılan Bölge Müdürlüklerini, Kapatılan Hastaneleri, İlimizin Su İhtiyacını Karşılayan 4 Eylül Barajı’ndaki Eksiklikler Nedeniyle Yaşanan Su Sorununu Meclis Kürsüsünde Sürekli Gündemde Tutmakta.

Cumhuriyet Halk Partisi Olarak Projelerimizi Komuoyu İle Paylaşıyoruz. Emekliye İkramiye, Kyk Borçlarının Silinmesi, Asgari Ücretin Artırılması, 3600 Ek Gösterge Ve Eyt Sorunu Bunlardan Bazıları. Bizim Gündeme Getirmemizle Birlikte İktidarın Bu Sorunlara Çözüm Üretmesi De Bizim Ne Kadar Doğru Politika Ürettiğimizin Göstergesidir.

Henüz İktidara Gelmeden Bu Projelerin Hayata Geçmesine Hep Birlikte Tanık Oluyoruz. İktidara Geldiğimizde Bu Ülkenin İnsanlarının Vatandaşlarının Rahat Bir Nefes Alacağından Kimsenin Şüphesi Olmasın.

İktidarın Eğitim, Sağlık, Tarım, Ekonomide Uygulamış Olduğu Yanlış Politikalar, Ülkeyi İflas Noktasına Getirmiştir. Halkımız Umudunu Kaybetmesin. Bu Sorunların Çözümü Cumhuriyet Halk Partisi İktidarında Gerçekleşecektir. Cumhuriyet Halk Partisi Varsa Herkes İçin Var.

 Bu Ülkenin İnsanları Kavgalardan, Kısır Tartışmalardan Çok Yoruldu. Birileri Bizleri Bu Kavgaların İçine Çekmeye Çalışıyor. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Olarak, Ülkemizi Ve Kentimizi Yönetmeye Talibiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Öncülüğünde Millet İttifakı Olarak, 2023 Yılında Yapılacak Olan Cumhurbaşkanlığı Ve Genel Seçimleri Kazanacağız. Bundan Kimsenin Şüphesi Olmasın. İlimizde Tespit Ettiğimiz Eksik Ya Da Yanlış Uygulamalar Konusunda  Kenti Yönetenler Hakkında Eleştirilerimizi Yapmaya Devam Edeceğiz; Ama Hiçbir Zaman Kavganın İçerisinde Olmayacağız.

Bildiğiniz Üzere Geçtiğimiz Günlerde Sn Faik Öztrak Başkanlığında Ekonomi Masası İlimizi Ziyaret Etti. İş Dünyası Ve Oda Başkanları İle Bir Araya Gelinerek İlimiz Ve Ülkemizin Sorunları Ve Çözüm Önerileri İle İlgili Verimli Bir Çalışma Yapıldı.

Genel Başkanımızın Talimatlarıyla 21-22-23 Ekim Tarihlerinde İlimizde Belediye Başkanları Çalıştayı Programı Yapılacaktır. Bu Tarihlerde Genel Başkanımız, Pm-Myk Üyelerimiz, Milletvekillerimiz Ve Büyükşehir-İl-İlçe-Belde Belediye Başkanlarımız İlimizde Misafir Olacaklardır. 21 Ekim Cuma Günü Belediye Başkanları İl Merkezi Ve İlçelerde Saha Çalışması Yapacak. 22-23 Ekim Tarihlerinde İse İlimizde, Önümüzdeki Günlerde Belirlenecek Yerde Çalıştay Programı Yapılacaktır. Bu Program Esnasında Milletvekilimiz İle Birlikte Genel Başkanımızın Katılacağı Bir Toplantı Çalışması Yapılacak Ve Bu Konuda Daha Sonra Bilgi Verilecektir.

Bu Çalıştayın Sivas’ta Yapılması, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun İlimize Verdiği Önemi Göstermektedir. Ben Burada Sizlerin Aracılığıyla Belediye Başkanları Çalıştay Programı’nın İlimizde Gerçekleşmesinden Dolayı Sayın Genel Başkanımıza Tüm Sivas Halkı Ve İl Örgütüm Adına Teşekkür Ediyorum

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.