AK PARTİLİ ÇANKIRI, DİKİLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ « World Turk

15 Haziran 2024 - 21:16

AK PARTİLİ ÇANKIRI, DİKİLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

AK PARTİLİ ÇANKIRI, DİKİLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Son Güncelleme :

23 Temmuz 2022 - 10:42

98 viewsAK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Dikili’ye gitti. Dikili gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret akabinde AK Parti İzmir İl Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Kınık’ta gerçekleştirilen Bakırçay Bölgesi İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.
Ziyaretleri sırasında AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’ya, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Dilaver Kişili, AK Parti Dikili İlçe Başkanı Tahsin Şekerci ve ilçe teşkilatı mensupları eşlik etti.

EL BİRLİĞİYLE BAŞARACAĞIZ
Milletvekili Bölünmez Çankırı, ilk olarak Dikili Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ardından Dikili Ziraat Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve yönetiminin dile getirdikleri sorunları dinleyen Çankırı, ‘‘Sizler hayatın ve piyasa mekanizmasının en canlı temsilcilerisiniz. Bu bakımdan sizlerin ülkemize, şehirlerimize, ilçelerimize ve sektörlerinize dair görüşleri bizim için daima yol gösterici olmuştur. Yaşanan sıkıntıların farkındayız. Elbette bu tekerlek, bu tümsekte kalmayacak. Bu sorunları çözecek liderin ve kadroların bizde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımız, zaten bu sorunları yine bizim çözeceğimizin en büyük kanıtıdır. Allah’ın izniyle yola devam edeceğiz. El birliğiyle Türkiye’yi yeniden tempolu büyüme sürecine kavuşturacağız.’’ şeklinde konuştu.
Dikili Ziraat Odası Başkanlığı ziyaretinde, Ege’nin incisi İzmir’in bereketli topraklarında tarımsal faaliyetlerin üzerine çıkmasını hedeflediğini ifade eden Bölünmez Çankırı, sözlerini şöyle sürdürdü:
‘‘Sürdürülebilir bir tarım ve hayvancılık anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin ve İzmir’in gıda güvenliğini sağlamayı böylelikle gelecek nesillere daha güçlü, üretken ve müreffeh bir Türkiye bırakma hedefinde şahsi projelerimi sürdürmekle beraber Ziraat Odası Başkanlarımızı, İhracat Birliği Başkanlarımızı, Kadın Kooperatiflerimizi ve çiftçilerimizi her şart ve koşulda desteklemeye gayret ediyorum. Ziyaretlerimizde özellikle dikkat ettiğim husus kendilerini rahatça ifade edebilmeleri ve akabinde iyi diyalogların yaşanmasını sağlamak. Hep birlikte el ele vererek Ege’nin incisi İzmir’in ve Dikili’nin bereketli topraklarını daha kapsamlı ve layıkıyla kullanacağımıza yürekten inanıyorum.’’

BÖLÜNMEZ ÇANKIRI: ESERLER KALIR, ALGILAR VE YALANLAR GİDER, O YÜZDEN BİZ HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ
AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı Dikili’de gerçekleştirdiği programlar ve ziyaretler sonrası AK Parti İzmir İl Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Kınık’ta düzenlenen Bakırçay Bölgesi İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.
Toplantıda AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın yanı sıra AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Deniz Doğan, AK Parti İlçe Başkanları, Yerel Yönetimler Başkanları ve AK Partili Meclis Üyeleri katıldı.
Milletin değerlerini en iyi şekilde temsil eden partinin kendilerinin olduğunu ve yalnızca hizmet siyaseti yürütüldüğü için halkın teveccühüne sahip olduklarını vurgulayan Bölünmez Çankırı:
‘‘Buraya Dikili’de bir dizi program ve ziyaretler gerçekleştirdikten sonra geldim. Kınık Belediye Başkanımızın hayata geçirmiş olduğu tesiste ilçemiz, önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. İltifat marifete tabidir derler. Açık yüreklilikle dile getirmemi gerekiyor ki, Sadık Başkanın burada yaptığı özverili ve gayretli çalışmaları akabinde çok şükür 2019 tarihinde Bergama da AK Belediyecilik ile tanıştı. Hakan Başkanımızın enerjisiyle gerçekleştirdiği projeler ve hizmetlerle de Dikili, Foça ve niceleri hizmet belediyeciliğiyle tanışacak ve metropole doğru yol alacağız.
AK Parti’nin siyaset yolculuğunda hizmet kadar dava arkadaşlığı ve vefa ruhu sayesinde 20 yıla eriştiğini söyleyen Milletvekili Bölünmez Çankırı:
‘‘Bir milletvekili, il başkanı hatta ilçe başkanı dahi yerelde yaşanan sorunları sizler kadar iyi bilemeyebilir. Bu nedenle siz Meclis Üyelerimiz, konum olarak çok önemli bir yere sahipsiniz. Gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerde bir esnafa hal hatır sormanız, bir vatandaşın evine gidip çayını içmeniz, özellikle her belediye meclis üyemizin mahallesindeki düğün, taziye ve hasta ziyaretleriniz büyük bir öneme haiz.
AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin sizlere selamlarını iletiyorum. Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak geçtiğimiz ayda, geçmiş dönem belediye başkanlarımızı Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle misafir ettik. Çok anlamlı ve özel bir buluşma oldu. 81 vilayetimizden bin 600 katılımın sağlandığı buluşmamıza, İzmir’den 35 tane belde ve ilçe başkanımız katıldı. Bu tür vefa buluşmalarına devam edeceğiz. İlçelerinizde gerek geçmiş dönem belediye başkanlarımızla gerekse geçmiş dönem meclis üyelerimizle buluşmalar gerçekleştirdiğinizi biliyor ve bu buluşmaları artırmanızı rica ediyorum. Her zorluğu aşma ve hedeflerimize varma gücünü, Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘safları sıklaştırın’ çağrısına kulak vererek yakalayabiliriz.’’ ifadelerini kullandı.

Tevazunun milletin nezdinde hizmet kadar büyük bir öneme sahip olduğuna dikkat çeken Bölünmez Çankırı, sözlerini şu şekilde tamamladı:
‘‘Bugün burada çok önemli noktaların altını çizdik. Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki’nin üzerine basarak söylediği belediyecilikteki üç temel noktayı ifade ederek sözlerimi tamamlamak istiyorum. Birincisi insanlığa hizmet, kim olursa olsun herkese yardım etmek ana görevimiz. İkincisi canlı cansız ayırt etmeden çalışmak. Üçüncüsü de elbette ki tevazuyu elden bırakmamak. Bizler ne kadar samimi olur ve gönülden hizmetlere vesile olursak sandığa bu şekilde yansıyacaktır. Allah’ın izni, bizim gayretimiz ve milletimizin teveccühü ile önce 2023’te Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar seçeceğiz. Ardından 2024 Yerel Seçimlerine odaklanarak, tüm ilçelerimizi gönül belediyeciliğiyle tanıştırmak adına çok çalışacağız.’’

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.