AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANLIĞINDAN DEĞERLENDİRME « World Turk

14 Temmuz 2024 - 07:46

AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANLIĞINDAN DEĞERLENDİRME

resmin alt tagı
AK PARTİ MUĞLA İL BAŞKANLIĞINDAN DEĞERLENDİRME
Son Güncelleme :

19 Ocak 2023 - 16:30

148 views

                       14 Ocak’ta Muğla’ya ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Muğla’ya kazandırılan yatırımların toplu açılışlını gerçekleştirmişti.  Ak Parti Muğla İl başkanlığı Gerçekleşen sürecin detaylarını basın mensuplarıyla paylaştı.

İl başkanlığı tarafından yayımlanan açıklama şu şekilde:

 Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 14 Ocak Cumartesi günü Muğla’mıza kazandırılan yatırımların toplu açılışlını gerçekleştirmek üzere ilimize geldiler.

                       Menteşe ilçemizde gerçekleştirilen toplu açılış törenine, Muğlalı hemşerilerimiz eşi benzeri görülmemiş bir ilgi göstermişler, ilimize yapılan onlarca yatırımın sevincini paylaşmak ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan hasretlerini gidermek üzere daha, sabahın erken saatlerinde meydanı doldurmaya başlamışlardır.

                       Yaşlısından, gencine, kadınından erkeğine binlerce hemşehrimiz tören alanına akın etmiş, sadece alana girebilen vatandaşlarımızın sayısı resmi kayıtlara göre 50.000’i aşmıştır. Muğla’mız hizmet edenlerle laf üretenleri, eser kazandıranlarla heykel dikenleri, vatanı için çalışanlarla Türk Bayrağını kaldırtanları bir kez daha ayırt etmiştir.

                       Daha toplu açılış töreni başlamadan katılımcı sayısından korkan malum zihniyet açıklama üstüne açıklama yapmış, önce başka illerden geldiler yalanını ortaya atmışlar, yalanları ortaya çıkınca da insanlar zorla getirildi diyerek kendi baskıcı ve diktacı zihniyetlerini bir kez daha gün yüzüne çıkarmışlardır.

                       Sayılarının kaç olduğu tam olarak bilinmeyen ,bu masanın ortaklarının il temsilcileri, kapıldıkları korkunun etkisi ile iftira ve karalama dolu açıklamalar yaparak telaşlarını gizleme derdine düşmüşlerdir..

                       Bizler beklerdik ki Muğla’ya yapılan yatırımlardan mutlu olsunlar. Biz beklerdik ki eser siyasetini benimseyip, takdir etmeseler dahi Muğla’mız adına güzel şeyler yapıldı desinler.

                       Fakat hizmeti heykel takıntısı olarak görenlerden, “İşte bu paraları buraya harcayacağız” diyenlerden, “Bu heykel için iki yıl çalıştık” diyenlerden, hurda ve teneke yığınlarını sanat eseri olarak tanıtanlardan, yıllarca yönettikleri ilimizin ne su sorunu, ne alt yapısını , ne üst yapısı sorununu çözenlerden, çevrimiçi görüşmeleri, otomatik açılan kapıyı teknoloji sananlardan

elbette  bizi anlamalarını beklemiyoruz.

                        2023 yolunda aday dahi çıkarma cesaretini gösteremeyenler, daha birkaç hafta önce gerçekleştirilen kongrelerinde salonları dolduramayanlar, hemşehrilerimizin zorla getirildiği yalanı ile kendilerine çıkış aramaktadırlar

                       Bu yalanlarının ortaya çıkmasının ardından, bu sefer de ilimizin Valisi Sayın Orhan Tavlı’yı hedef alarak açıklama yapmaya devam etmişlerdir.

                       Gerçekleşen program devletimizin toplu açılış programıdır. İlimizin Vali’sinin bu programı üstlenmesi görevi gereğidir. Kazandırılan yatırımlarda emeği geçen kim varsa bizim için takdire şayandır. Valimiz Sayın Orhan Tavlı hiç şüphe yoktur ki bu eserlerde emeği olan bir isimdir. 

                       Vatandaşlarımızın tören alanına kendi istekleri ile getirdikleri parti armalarını, ve yayınlanan toplu açılış töreninin videosunu bahane ederek Sayın Valimizi yıpratma çabası içerisine girenleri esefle kınıyoruz.

                       İlimize geldiği günden bu yana Muğlalı vatandaşlarımızın derdiyle hemhal olan, Muğla’mız için çalışmaya canla başla gayret eden kıymetli valimize yapılan haksızlığı asla kabul etmiyoruz.

                       Burada asıl mesele vatandaşımızın gösterdiği yoğun ilgidir., Asıl korku ise 2023 seçimlerini kaybetme korkusudur.

                       Bizler AK Parti Muğla İl Başkanlığı   ve Seydikemer, Dalaman, Köyceğiz, Ortaca, Ula, Kavaklıdere, Yatağan, Belediye Başkanları olarak bir kez daha ifade ediyoruz ki korkunun ecele faydası yoktur. 2023 yılının 14 Mayıs’ında milletimiz 6’lı masaya ve gizli ortaklarına yeter söz milletindir diyecektir.

Korkunuzu anlıyoruz. Unutmayınız ki milletten yana olanlar kazanacak, çöp, çamur, çukur, iftira siyaseti siyasetinden yana olanlar kaybedecektir.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.